Folow Us

Dresy dziecięce 8 products.

Pokazuje %z%-%do% z %ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Komplet dresowy

Wygodny komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę, na ramieniu posiada napy. Spodnie z kieszonkami, na elastycznej gumce w pasie. Końce nogawek zostały podwinięte i podszyte. Komplet posiada unikatowy kolor, jest przeszyty srebrną nitką, która nadaje połysku. Ozdoby zostały solidnie wykonane, dzięki czemu dziecko ich nie oderwie. Dostępny w rozmiarze 6 m-cy oraz 9 m-cy.

89,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy z motywem Myszki Mickey, składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie.

139,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza z kapturem oraz oryginalnymi wstawkami. Spodnie posiadają elastyczną gumkę w pasie oraz kieszenie. 

139,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy z motywem Spider-Man'a, składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

149,99 zł Cena

Komplet dresowy

Chłopięcy komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie. Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Idealny dla młodego fana motoryzacji 

149,99 zł Cena

Komplet Dresowy

Komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza z kapturem oraz kieszeniami zapinana na zamek. Spodnie również posiadają kieszenie oraz elastyczną gumkę w pasie. Na nogawkach widnieją modne przetarcia z podszyciem pasującym do bluzy.

149,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie.

199,99 zł Cena

Komplet dresowy

Wygodny komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę, na ramieniu posiada napy. Spodnie z kieszonkami, na elastycznej gumce w pasie. Końce nogawek zostały podwinięte i podszyte. Komplet dostępny w rozmiarze 9 m-cy (74cm), 12 m-cy (80cm), 18 m-cy (86 cm), 24 m-cy (92 cm) 

149,99 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Your sale coupon here!

Nie pokazuj więcej tego wyskakującego okienka