Folow Us

Kids 20 products.

Pokazuje %z%-%do% z %ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Trzyczęściowy komplet...

Komplet idealny dla dziewczynek. Komplet zawiera czapkę, body oraz spodenki. Spodenki posiadają w pasie elastyczną gumkę, a na końcach nogawek zostały podwinięte i podszyte. Wykonany jest w 100% z bawełny.

89,99 zł Cena

Trzyczęściowy komplet...

Komplet idealny dla dziewczynek. Komplet zawiera czapkę, body oraz spodenki. Spodenki posiadają w pasie elastyczną gumkę, lampas z boku nogawek w neonowym kolorze, a na końce nogawek zostały podwinięte i podszyte. Wykonany jest w 100% z bawełny. Komplet dostępny jest w rozmiarze 6 m-cy (68cm) oraz 9 m-cy (78cm)

89,99 zł Cena

Komplet dresowy

Wygodny komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę, na ramieniu posiada napy. Spodnie z kieszonkami, na elastycznej gumce w pasie. Końce nogawek zostały podwinięte i podszyte. Komplet posiada unikatowy kolor, jest przeszyty srebrną nitką, która nadaje połysku. Ozdoby zostały solidnie wykonane, dzięki czemu dziecko ich nie oderwie. Dostępny w rozmiarze 6 m-cy oraz 9 m-cy.

89,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy z motywem Myszki Mickey, składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie.

139,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza z kapturem oraz oryginalnymi wstawkami. Spodnie posiadają elastyczną gumkę w pasie oraz kieszenie. 

139,99 zł Cena

Komplet dresowy

Komplet dresowy z motywem Spider-Man'a, składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych.

149,99 zł Cena

Komplet dresowy

Chłopięcy komplet dresowy składający się z dwóch części: bluzy oraz spodni. Bluza zakładana przez głowę oraz spodnie na elastycznej gumce w pasie. Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych. Idealny dla młodego fana motoryzacji 

149,99 zł Cena

Komplet dziewczęcy

Letni komplet dziewczęcy składający się z trzech części: bluzeczki wiązanej na szyi, spodenek z oryginalnym motywem oraz opaski z kokardą. 

99,99 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Your sale coupon here!

Nie pokazuj więcej tego wyskakującego okienka